امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 833
بازدید دیروز: 641
یک هفته اخیر: 4056
کل بازدیدها: 1202448

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

آمار گيري ويژگي هاي مسکن روستايي 1397


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
پنج شنبه 24 آبان 1397
6 ربیع الاول 1440
15 نوامبر 2018

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

 
دکتر مرادپور عملکرد ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان لرستان را بسیارخوب ارزیابی نمودو این ستاد را ازستادهای برتر کشور در امر بازسازی دانستند .
در این بازدید که باحضور دکترمراد پور معاون عمرانی استانداری لرستان و مهندس رضایی مدیر کل بنیادمسکن استان لرستان صورت گرفت ،دکتر مرادپور یک واحد احداثی ستاد معین لرستان را به نمایندگی از 750 واحد تکمیل شده ، افتتاح نمود .
دکتر مرادپور در این بازدید عنوان نمود : عملیات بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله در استان کرمانشاه با حضور 13 استان مطرح کشور در حال انجام است ، که کار بازسازی واحدهای آسیب دیده از زلزله در شهرستان اسلام آباد غرب به بنیاد مسکن استان لرستان واگذار گردیده است .
دکتر مرادپور اظهار داشت : بر اساس ارزیابیهای صورت گرفته عملکرد ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان لرستان بسیار خوب است و این ستاد را ازستادهای برتر کشور در امر بازسازی دانستند .
معاون عمرانی استانداری لرستان موفقیتهای حاصل را نتیجه برنامه ریزی هدفمند و مدیریت با انگیزه و پرتلاش در بنیاد مسکن استان لرستان دانستند و از زحمات مهندس رضایی مدیر کل بنیاد مسکن لرستان و سایر عوامل اجرایی ستاد معین لرستان تشکر و قدر دانی نمودند.
در ادامه مهندس رضایی عنوان نمود : ستاد معین بازسازی استان لرستان تعداد 2850 واحد مسکونی را در 103 روستای شهرستان اسلام آباد غرب در دست ساخت دارد که از این تعداد  750 واحد آن تکمیل و به مردم تحویل داده شده و مابقی واحدها نیز در دست احداث و واگذاری می باشند .
مدیر کل بنیاد مسکن لرستان اظهار داشت : بیش از 11000 فقره تسهیلات ، بمنظور تعمیر واحدهای مسکونی شهری پرداخت شده است که تاکنون بیش از 95 درصد کار تعمیرات واحدهای خسارت دیده در شهر به انجام رسیده است و مابقی کار نیز در دست انجام می باشد  

 

 

تاریخ ایجاد:20:10-19/05/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:170  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.