امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 1094
بازدید دیروز: 1320
یک هفته اخیر: 5567
کل بازدیدها: 1837217

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

معرفي حجه الاسلام والمسلمين روحاني نژاد


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
دوشنبه 6 بهمن 1399
11 جمادی الثانی 1442
25 ژانویه 2021

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

با حضور رضایی مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان و محمدی نژاد فرماندارشهرستان ازنا مراسم تودیع و معارفه مدیربنیادمسکن انقلاب اسلامی این شهرستان برگزار شد.

مدیرکل بنیادمسکن لرستان بابیان اینکه تهیه طرح هادی برای 100درصد روستاهای بالای 20خانوار استان به انجام رسیده افزود:درسنوات گذشته درصد بهره مندی روستاهای استان پایینتر از میانگین کشوری بوده که با برنامه ریزی های مدون و تلاش های صورت گرفته درصدبهره مندی روستاهای استان از اجرای طرح هادی در بازه زمانی سه سال گذشته باجهشی مضاعف روبرو شده و به نرم کشوری رسیده است.  

رضایی با اشاره به تفاهم نامه سه جانبه فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ،سازمان برنامه و بودجه و استانداری لرستان به بمنظور ساخت 2000 واحد مسکن محرومین در روستاهای استان لرستان اظهار داشت : علی رغم مشکلات حاصل از شیوع بیماری کرونا در کشور، خوشبختانه این طرح با پیشرفت 90 درصدی درمراحل پایانی کار است.
مدیرکل بنیادمسکن لرستان افزود: به ‌ازای هر فقره  تسهیلات 40 میلیون تومانی مسکن روستایی، 25 میلیون تومان کمک بلاعوض به ساخت این واحدها تعلق می‌گیردکه تاکنون  همه تسهیلات مورد نظر جذب و حدود 29میلیاردتومان کمک بلاعوض برای احداث این واحدهاابلاغ و جذب شده است.
در ادامه فرماندار ازنا تاکید کرد: بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان لرستان با استفاده ازتمام ظرفیتهای خود خدمات ارزشمندی را به روستاییان ومحرومان این شهرستان ارایه نموده که قابل تقدیر و تشکراست .
درپایان این مراسم نادررضایی به عنوان سرپرست بنیادمسکن شهرستان ازنا معرفی و از زحمات وحید مهرانفر مدیر اسبق این شهرستان قدردانی بعمل آمد.

 

 

تاریخ ایجاد:14:00-21/08/1399 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:237  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.