امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 146
بازدید دیروز: 809
یک هفته اخیر: 8065
کل بازدیدها: 1634968

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
جمعه 24 مرداد 1399
24 ذوالحجه 1441
14 اوت 2020

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن لرستان ،خواجه ای رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درجلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده  استان لرستان از پرداخت بیش از 400میلیارد تومان تسهیلات بازسازی به مردم سیل زده استان لرستان خبرداد.

 

به گزارش روابط عمومی بنیادمسکن لرستان دراین جلسه که باحضور خادمی استاندارلرستان،رضایی مدیرکل بنیادمسکن لرستان و مدیران بانکهای عامل در محل اداره آموزش وپرورش شهرستان پلدختر برگزار شد، رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان با این عنوان که تاکنون 31هزارواحدمسکونی سیلزده به بانکهای عامل معرفی شده اند افزود: تاکنون بیش از21هزارواحدمسکونی بابانکهای عامل عقدقراردادنموده اندکه مبلغی بالغ بر400  میلیارد تومان به مردم سیل زده استان لرستان، پرداخت شده است‌.

 

خواجه ای با اعلام اینکه بیش از 17هزارواحدمسکونی سیل زده کمک بلاعوض دریافت نموده اند تصریح کرد:  بیش از73میلیاردتومان کمک بلاعوض به مردم سیل زده استان لرستان پرداخت شده است .

 

وی بابیان اینکه تاکنون کارعملیات تعمیر13هزارو چهارصدواحدشروع شده است عنوان نمود:عملیات تعمیر 7هزار واحدمسکونی به پایان رسیده است .

 

رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درخصوص آمار ساخت واحدهای احداثی  درسطح استان عنوان داشت : کار آواربرداری 5هزارو ششصدو دوازده واحد به پایان رسیده و عملیات پی کنی بیش از 4هزارویکصد واحد به انجام رسیده است .

 

مقام ارشدبازسازی استان لرستان بااعلام اینکه کارآرماتور بندی بیش از یک هزارو هشتصد واحد به انجام رسیده است افزود: عملیات اجرایی یک هزارو سیصد فنداسیون در سطح استان به اتمام رسیده است .

 

خواجه ای بااین عنوان که کاراجرای اسکلت پانصدو پنجاه واحدبه اتمام رسیده است افزود: عملیات دیوارچینی  بیش از 240واحد به اتمام رسیده است .

 

وی با قدردانی از زحمات بانکهای عامل درپرداخت به موقع تسهیلات بازسازی به مردم سیل زده استان لرستان، ابزارامیدواری کرد: با تداوم همدلی و همکاری با بانکهای عامل و شتاب بخشیدن به روند ساخت و ساز،واحدهای احداثی را هرچه سریعتر به مردم سیل زده استان لرستان تحویل دهیم .

 

تاریخ ایجاد:07:51-14/05/1398 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:469  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.