امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 29
بازدید دیروز: 315
یک هفته اخیر: 2306
کل بازدیدها: 1321086

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
پنج شنبه 27 تير 1398
15 ذوالقعده 1440
18 ژوئیه 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

مدیرکل بنیادمسکن لرستان در پیامی  پنجم اسفندماه زاد روز خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس را به جامعه مهندسین کشور تبریک گفت . متن این پیام بدین شرح است .

تاریخ پرافتخار ایران به خود می بالد که مشحون از دانشمندان و مهندسان فرهیخته‌ای است که پایه ‌گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی برای این مرز و بوم بوده‌اند.پنجم اسفندماه مقارن با خجسته میلاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس برگ زرینی در این تاریخ پر افتخار بوده و نامگذاری روز مهندس ، بیانگر نقش بی بدیل و ارزشمند تلاشگران این عرصه می باشد .

امروز بنیادمسکن انقلاب اسلامی در طول بیش ازچهار دهه  از عمر بابرکت  خود با مشارکت و عزم جدی مهندسان ، به ظرفیت و جایگاه ویژه ای در خدمت رسانی به جامعه دست یافته است ، که صیانت و تثبیت این جایگاه در گرو  استمرار خدمت رسانی ، اعتمادسازی و تقویت سرمایه های اجتماعی است . بی شک نقش بی بدیل مهندسان بنیادمسکن انقلاب اسلامی  در عمران و آبادانی روستاها ، ساخت مساکن روستایی و شهری ، و خدمت رسانی به مردم آسیب دیده از حوادث و بلایای طبیعی که از وظایف ذاتی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد برکسی پوشیده نیست و شایسته تقدیر و تشکر می باشد .

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و ضمن تقدیر و تشكر از زحمات تلاش گران عرصه مهندسی كشور ، این روز سترگ و پرافتخار را به همه مهندسان متعهد ایران اسلامی به ویژه خانواده  بنیادمسکن انقلاب اسلامی  تبریک و تهنیت عرض نموده وسربلندی،بهروزی و سعادت یکایک شما بزرگواران را از دانای توانا خواهانم .

مسعود رضایی

مدیر کل بنیادمسکن لرستان

 

 

تاریخ ایجاد:08:16-07/12/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:173  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.