امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 406
بازدید دیروز: 523
یک هفته اخیر: 3611
کل بازدیدها: 1371533

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
سه شنبه 23 مهر 1398
15 صفر 1441
15 اکتبر 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

در این آیین که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با حضور علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه وفرماندار شهرستان دلفان ومدیر کل بنیادمسکن استان لرستان برگزار شد مهندس تابش از اختصاص 5میلیارد تومان اعتبار برای سهمیه قیر در شهرستان نورآباد  خبر داد .

رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه متوسط اعتبارات کشوری برای بازسازی 2 تا3 هزار واحد مسکونی می باشد ، افزود: در صورت افزایش اعتبارات عمرانی می توان تعداد روستاهای بهرمند را به 4 تا 5 هزار روستا در سال افزایش داد .

علیرضاتابش با اشاره به تخصیص 12 میلیارد تومان اعتبارات عمرانی به استان لرستان ، از افزایش  14 میلیارد تومان اعتبارات عمران روستایی به این استان در قالب سهمیه قیر خبر داد وافزود : برای شهرستان دلفان 2 تا 3 میلیارد تومان اعتبار علاوه بر سهمیه استان در نظر گرفته شده است .

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پرداخت وام بلاعوض 5 میلیون تومانی به تعداد500 واحد مسکونی متعلق به افراد کم درآمد از محل حساب 100 امام با اعتباری حدود 2/5 میلیارد تومان و پرداخت 500 فقره تسهیلات 25 میلیون تومانی اضافه بر سهمیه تخصیص یافته به این شهرستان خبر داد .

در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن لرستان اظهار داشت : در دهه فجر امسال در سطح استان 69 پروژه طرح هادی با اعتباری بالغ بر 33 میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که تعداد 8 پروژه آن با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و سیصد میلیون تومان در شهرستان دلفان اجرا گردیده است .

رضایی درصد بهره مند ی روستائیان استان لرستان از اجرای طرح هادی و بهسازی  روستایی  را32 درصد عنوان نمود وافزود باعنایت پروردگار و با هم افزایی صورت گرفته در مجموعه فرمانداری، بخشداری، معاونت عمرانی و در راس آن بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانسته ایم درصد بهرمندی از  اجرای طرح هادی رابه 40 درصد افزایش دهیم.

مدیرکل بنیادمسکن لرستان  با اعلام اینکه درصدبهرمندی شهرستان دلفان ازاجرای  طرح هادی در ابتدای سال 96بمیزان 23درصد بوده است افزود : به لطف پروردگار و مساعدت مسئولین ارشد شهرستان ، استان ، و بنیاد مسکن کشور  و زحمات همکاران توانسته ایم باجهش 10درصدی ، بهرمندی شهرستان دلفان از اجرای طرح هادی را به 33درصد افزایش دهیم  .

رضایی افزود : بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تعداد 2 هزارو 300 واحد مسکن روستایی افتتاح شده است که از این تعداد 550 واحد مسکونی ، سهم شهرستان دلفان بوده است .

 

تاریخ ایجاد:02:56-29/11/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:361  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.