امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 20
بازدید دیروز: 291
یک هفته اخیر: 2759
کل بازدیدها: 1271655

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
دوشنبه 5 فروردين 1398
18 رجب 1440
25 مارس 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

مهندس تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هیات همراه  با حضرت آیت الله میر عمادی نماینده ولی فقیه در استان،  در محل دفترامام جمعه شهر خرم آباد دیدار نمود .

در این دیدارحضرت آیت اله میر عمادی نماینده ولی فقیه در استان ضمن تشکر از سفر مهندس تابش به استان لرستان با هدف بازدید از مناطق آسیب دیده از سیل و روند کارهای اجرایی بنیاد مسکن لرستان ،  اظهار داشت : بحمدالله بنیاد مسکن در وظایف محوله وحوادث غیر مترقبه اقدامات به موقع و ارزشمندی انجام داده که نمونه بارز آن بازسازی  موفقیت آمیز واحدهای آسیب دیده در زلزله  استان کرمانشاه بوده است .

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن  لرستان با اشاره به بازدید میدانی ایشان ازمناطق آسیب دیده از سیل افزود : در این حادثه خسارات قابل توجهی   به  وسایل ولوازم زندگی مردم ، اجناس مغازه ها و تاسیسات زیربنایی در مناطق آسیب دیده از سیل وارد شده که باتوجه به وسعت خسارات ، لازم است در خصوص جبران آسیبهای وارده ، اقدامات جدی صورت پذیرد .

در ادامه رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی با اظهار تاسف از خسارات وارده بر اثرسیل اخیر در استان لرستان ، اظهار داشت : بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با تمام امکانات و در چهارچوب وظایف ذاتی خود ، در خصوص کمک به مردم آسیب دیده از سیل اقدام خواهدنمود .

در پایان این دیدار مهندس تابش از حمایتهای بی دریغ حضرت آیت الله میر عمادی ازمجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قدر دانی نمود.

تاریخ ایجاد:00:36-28/11/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:58  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.