امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 21
بازدید دیروز: 291
یک هفته اخیر: 2760
کل بازدیدها: 1271656

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
دوشنبه 5 فروردين 1398
18 رجب 1440
25 مارس 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

در این دیدار که باحضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین رضایی قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  ، حجت الاسلام و المسلمین شهرابی دبیر شورای فرهنگی و ستاد عالی اقامه نماز بنیاد مسکن کشور  و با حضور مدیر کل و کارکنان بنیاد مسکن استان لرستان برگزار گردید ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین رضایی عملکرد ستاد بازسازی بنیاد مسکن لرستان دراستان کرمانشاه را چشمگیر و درخشان ارزیابی نمود.

در این دیدار حضرت حجت الاسلام و المسلمین رضایی ، ضمن گرامیداشت یاد حجت الاسلام والمسلیمن سید محمد صدری ، قائم مقام فقید دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان لرستان ، ایشان را از نیروهای مومن و ارزشمند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دانسته و ضایعه درگذشت این روحانی وارسته را بعد از تحمل یک دوره بیماری ، به خانواده این فقید سعید وکارکنان بنیاد مسکن استان لرستان تسلیت عرض نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین رضایی بااشاره به استفاده از ظرفیت بالای نیروهای جوان در مجموعه بنیاد مسکن افزود : در مجموعه بنیاد مسکن استان لرستان  شاهد پیشرفت چشمگیری بوده ایم که لازم میدانم از مهندس رضایی مدیر کل بنیاد مسکن لرستان و کارکنان زحمتکش این نهاد انقلابی  صمیمانه تشکر نمایم .

قائم مقام  دفتر نماینده ولی فقیه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، عملکرد بنیاد مسکن لرستان را در بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر در کرمانشاه را بسیار خوب ارزیابی نموده وافزود : زحمات و خدمات ستاد معین بنیاد مسکن لرستان در بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله دراستان کرمانشاه چشمگیر و شایسته تقدیر می باشد .

حجت الاسلام و المسلمین رضایی خدمتگزاری  در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را فرصتی ارزشمند عنوان نموده و افزود: این نهاد انقلابی با نفس پاک بنیانگذار انقلاب اسلامی و جانشین برحق امام زمان (عج) پایه گذاری شده است و هم اکنون نیزبا حمایتها و رهنمودهای مقام معظم رهبری که نائب امام عصر(عج) می باشد ، در حال  انجام خدمتگزاری به محرومین جامعه می باشد .

 در ادامه  مدیرکل بنیادمسکن لرستان عنوان نمود: توفیق حضور و همکاری در این  نهادانقلابی و خدمتگذار ، فرصت مغتنمی است  که می بایست  با کارو تلاش شبانه روزی قدر دان و سپاسگذار این نعمت باشیم .

رضایی  با تاکید بر حفظ روحیه خدمت رسانی به مردم افزود : بنیادمسکن  که بانفس پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی تاسیس گردیده  و مورد عنایت مقام معظم رهبری ادامه حیات می دهد  ، در صف اول خدمت رسانی به محرومین و اقشار مختلف جامعه اسلامی می باشد.

مدیر کل بنیادمسکن لرستان  ضمن تشکر از حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین رضایی قائم مقام دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی  ، موفقیتهای حاصل را مدیون  لطف پروردگار ، حمایت و رهنمودهای دفتر مرکزی ، برنامه ریزی وتلاش همکاران دانستند و از حجت الاسلام والمسلمین رضایی جهت بازدید از روند کارهای اجرایی بنیاد مسکن استان  لرستان  دعوت نمود .  

 

 

تاریخ ایجاد:18:44-27/11/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:48  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.