امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 247
بازدید دیروز: 403
یک هفته اخیر: 3308
کل بازدیدها: 1299776

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
دوشنبه 6 خرداد 1398
22 رمضان 1440
27 مه 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

جلسه انجمن خیرین مسکن ساز لرستان با حضور استاندار ، مدیر عامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور ، مدیر کل بنیاد مسکن استان لرستان و اعضا هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز استان لرستان ، در محل استانداری لرستان برگزار شد .

کیومرث سلکی مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشور ازحمایتهای بی دریغ مهندس رضایی مدیر کل بنیادمسکن لرستان در خصوص پیگیری و اجرای برنامه های خیرین مسکن ساز در استان لرستان قدر دانی نموده و از آمادگی این انجمن بمنظور بهرمندی ازظرفیتهای لرستانیهای مقیم مرکز و سایر استانها خبر داد .

مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز کشوربا اشاره به مشکلات و معضلات اجتماعی موجود در بافتهای فرسوده شهری ، تصریح کرد : در صورت آمادگی و برنامه ریزی هیئت مدیره انجمن خیرین مسکن ساز، بازسازی و احیا بافتهای فرسوده شهری در دستور کار قرار خواهد گرفت .

سلگی عنوان نمود :  14 هزار واحد مسکونی برای خانواده های دارای دو معلول و بیشتر با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، بنیادمستضعفان ، سازمان بهزیستی و وزارت راه و شهرسازی با دبیری انجمن خیرین مسکن ساز در دستور کارقرار گرفته است و بالغ برهشت هزارواحد مسکونی عملیاتی شده که تعداد پنج هزار واحد آن به زودی افتتاح خواهدشد .

در ادامه دکترخادمی استاندارلرستان با اشاره به طرح  امید دولت جهت احیا بافتهای فرسوده افزود : این امر فرصت خوبیست که انجمن خیرین مسکن ساز با استفاده از اراضی دولتی در حاشیه شهر های استان  ، شروع به فعالیت نماید و به اندازه ارزش زمین به دولت واحد مسکونی تحویل دهد و دولت نیز واحدها رابصورت رایگان در اختیار افرادی که در بافتهای فرسوده زندگی میکنند تحویل دهد .

استاندار لرستان با اشاره به فعالیت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در دو شهرستان دلفان و کوهدشت بیان داشت : یکی از این برنامه ها بحث تامین مسکن محرومین می باشد که در این قالب می توان در دو شهر یاد شده از ظرفیت انجمن خیرین مسکن ساز استفاده کرد .

خادمی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت سازمان بهزیستی و کمیته امداد  در خصوص مشارکت در پروه های  انجمن خیرین مسکن ساز ، برانعقاد تفاهم نامه فی مابین انجمن خیرین مسکن ساز ، استانداری لرستان ، سازمان بهزیستی ، کمیته امداد و بنیاد مسکن  ، در راستای کمک به برنامه های انجمن خیرین مسکن ساز ،  تاکید نمود .

رضایی مدیرکل بنیادمسکن لرستان با قدر دانی از خدمات ارزشمند انجمن خیرین مسکن ساز استان و با بیان اینکه ساخت مسکن برای محرومان و اقشار کم درآمد جامعه ازاهداف و سفارشات امام راحل و مقام معظم رهبریست ، به  واحدهای مسکونی احداثی انجمن خیرین مسکن ساز در شهرهای خرم آباد، بروجرد ، الیگودرز اشاره نموده و افزود : برای ادامه فعالیتهای انجمن ، نیازمند حمایتهای ارگانهای دولتی و مدیریت ارشد استان می باشیم مدیرکل بنیادمسکن لرستان با اشاره به مراجعات مکرر افراد نیازمند و اقشار کم درآمد جامعه به انجمن خیرین  مسکن ساز استان ابراز امیدواری نمود: با هماهنگی با بانکهای استان تسهیلات قرض الحسنه برای تامین ودیعه ، رهن و ... در اختیار افراد نیازمند جامعه قرارگیرد .

رضایی  با اشاره بر لزوم ساماندهی مناطق حاشیه ای در شهرها ، براختصاص منابع مالی و تسهیلات لازم درجهت ساماندهی 1000 واحد مسکونی درحاشیه شهرهای استان تاکید نمود .

مدیر کل بنیادمسکن لرستان با اشاره به اراضی تجاری واقع در سایت مسکن مهر برواگذاری این اراضی به انجمن خیرین باهدف تامین مالی این انجمن در راستای کمک به نیازمندان تاکید نمود.

تاریخ ایجاد:18:34-27/11/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:119  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.