امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 293
بازدید دیروز: 381
یک هفته اخیر: 3179
کل بازدیدها: 1240303

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

آمار گيري ويژگي هاي مسکن روستايي 1397


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
دوشنبه 1 بهمن 1397
14 جمادی الاولی 1440
21 ژانویه 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

اجلاس استانی  نماز که باحضور حضرت آیت الله میرعمادی  نماینده ولی فقیه در استان و امام  جمعه شهر خرم آباد ، دکتر خادمی استاندار لرستان و آقای مظفر قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در سالن آمفی تئاتراستانداری لرستان برگزار گردید ، از مهندس رضایی مدیر کل بنیاد مسکن لرستان بعنوان دستگاه برتر در زمینه اجرای برنامه های توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تجلیل شد .

در این مراسم حضرت آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اهمیت جایگاه نماز در زندگی فردی و اجتماعی مسلمانان عنوان نمود : نماز برای مسلمانان همچون دژی محکم و استوار است که آنهارا از بلایا و آسیبهای دنیوی در امان نگه میدارد وانسان را در مسیر  تکامل و تعالی رهنمون مینماید .

امام جمعه شهرخرم آباد بابیان اینکه نماز اصلی ترین دستور دین مقدس اسلام است افزود :  نماز عامل موفقیت و تعهد پذیری در جامعه اسلامی است ، و هرکس در انجام فریضه نماز کوتاهی نمایدبطور قطع مابقی امورات را تباه و ضایع می کند .

در ادامه مراسم دکتر خادمی استاندار لرستان  با بیان اینکه عامل اصلی برای اقامه نماز باور قلبی افراد است اظهار داشت : باتوجه به حاکمیت دین مقدس اسلام در میان اقشارجامعه اسلامی و دولت خدمتگزار ، وظیفه داریم عوامل زمینه ساز و تسهیل گر را برای  اقامه پرشکوه فریضه الهی نماز  در سطح جامعه اسلامی را فراهم نماییم .

در پایان این مراسم با تقدیر از فعالیتهای فرهنگی بنیادمسکن لرستان درتوسعه و ترویج  فرهنگ نماز ،  با اهدا تندیس ویژه این اجلاس و تقدیرنامه از مهندس رضایی مدیر کل بنیاد مسکن لرستان تجلیل بعمل آمد .

 

 

تاریخ ایجاد:15:37-13/10/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:53  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.