امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 72
بازدید دیروز: 348
یک هفته اخیر: 2232
کل بازدیدها: 1280105

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
شنبه 31 فروردين 1398
14 شعبان 1440
20 آوریل 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور در جلسه با دکتر خادمی استاندار لرستان بر تبیین راه کار مشخص بمنظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در روستاها تاکید نمودند.

در این جلسه که در پی سفر مهندس شاملو ، معاون محترم عمران روستایی بنیاد مسکن کشورو با حضور دکتر خادمی استاندار لرستان ، مهندس رضایی مدیر کل بنیاد مسکن استان لرستان ، دکتر مرادپور معاون امور هماهنگی استانداری لرستان و دکتر امیری معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ، در دفتر استاندار برگزار گردید ، بمنظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در سطح روستاها ، فرآیند و روش کاردر این خصوص تبیین ، و توسط استانداری به فرمانداریهای کلیه شهرستانها ابلاغ گردید .

- در این جلسه  بمنظور هم افزایی و استفاده بهینه از اعتبارات موجود ، اعتبارات استانی و اعتبارات ملی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بصورت مشترک به هزینه گرفته خواهدشد و بدین منظور مبلغ دوازده میلیارد تومان قیر و سه میلیارد تومان اعتبار در این مرحله از سوی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ابلاغ میگردد که در پروژه های مصوب شده هزینه خواهد شد .

- در این جلسه به منظور جلوگیری از ساخت وسازهای غیر مجاز بر الزام صدور پروانه ساخت برای کلیه بناهای احداثی در سطح روستاها تاکید گردید و روش کاری مشخص در خصوص اجرای این مهم تبیین و توسط استانداری به فرمانداریهای سطح استان ابلاغ گردید .

- با توجه به لزوم محرومیت زدایی از مناطق مختلف استان و از آنجاییکه مطالعات طرح منظومه ای بخش ززو ماهرو شهرستان الیگودرزکه از جمله مناطق محروم استان میباشد و توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تهیه و تصویب گردیده بر اساس شرح خدمات و مدل کار تعریف شده برای بخش کاکاوند شهرستان دلفان که توسط بنیاد برکت در حال پیگیری و اجرا میباشد توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مدیریت و   اجرا یی میگردد. برای این منظور تفاهمنامه ای تدوین و دستورالعمل اجرایی آن که متعاقباًً توسط بنیاد مسکن و استانداری تهیه میگردد که  وظیفه ونقش هر سازمان مشخص میگردد وسپس توسط استانداری به ادارات مربوطه ابلاغ خواهدشد .

 

تاریخ ایجاد:22:00-15/05/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:390  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.