امام حسين (عليه السلام): نياز مردم به شما از نعمتهاي خدا بر شما است، از اين نعمت افسرده و بيزار نباشيد

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 60
بازدید دیروز: 348
یک هفته اخیر: 2220
کل بازدیدها: 1280093

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
شنبه 31 فروردين 1398
14 شعبان 1440
20 آوریل 2019

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از تجمیع منابع مالی استانی و کمکهای دفتر مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بمنظورتوسعه بهسازی و اجرای طرح های هادی روستایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان لرستان ، در این بازدید که باحضور مهندس شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور، مهندس رضایی مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان ، آقای کیانپور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی صورت پذیرفت ، معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور ،  طی بازدید از اجرای طرح  هادی در شهرستان های دورود و ازنا  ،  عملکرد بنیاد مسکن استان لرستان را در اجرای طرح هادی روستایی ،  مطلوب و شایسته تقدیر ارزیابی نمود .

مهندس شاملو در این بازدید اظهار داشت  : خوشبختانه کارهای بسیار خوبی در زمینه اجرای طرح هادی در سطح استان لرستان به انجام رسیده و تعدادی نیز در دست اجرمی باشد  که این موفقیتها را مرهون حمایتهای بیدریغ مسئولین استانی و تلاش و پیگیریهای مدیرکل وتقویت فرهنگ کار ، در مجموعه بنیاد مسکن استان لرستان دانستند .

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور افزود : در زمینه اعتبارات ، توافقی با استاندار محترم لرستان صورت گرفت که بر این اساس ، باتجمیع منابع موجود در استان و کمکهای دفترمرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، روند بهسازی و اجرای طرح های هادی در استان لرستان توسعه می یابد .

در ادامه آقای کیانپور نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی عنوان نمود : باتوجه به موقعیت  روستاهای مسیرگردشگری در شهرستانهای دورود و ازنا ،  بهسازی واجرای طرح هادی دراین روستاها با هدف توسعه و جذب گردشگر در منطقه ، حایز اهمیت است .

آقای کیانپور بابیان اینکه در سال گذشته بیش از دو میلیون و دویست هزار مترمربع آسفالت در در سطع معابر روستایی استان به انجام رسیده است  ، عنوان نمود : به همت بنیاد مسکن استان لرستان بیش از سیصد هزار متر مربع آسفالت در سطح معابر روستایی در این شهرستان به انجام رسیده است که این عملکرد را بسیار خوب و شایسته تقدیر دانستند  .

نماینده مردم شهرستان دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی  باتشکر از زحمات وپیگیریهای مدیر کل بنیاد مسکن لرستان در خصوص اجرای طرح هادی در این روستاها ، عملکرد بنیاد مسکن استان لرستان را موفق ارزیابی نمود  و ابراز امیدواری کرد : روند رو به رشد اجرای طرح های هادی و خدمات عمرانی در سطح روستاها ی لرستان  ادامه یابد .

تاریخ ایجاد:18:16-15/05/1397 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:276  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.