امام باقر عليه السلام فرمود: بدان كه انس گرفتن (بامردم) ازخداوند است ودشمنى ازشيطان.

 
آمار بازدید
 
بازدید امروز: 1164
بازدید دیروز: 1320
یک هفته اخیر: 5637
کل بازدیدها: 1837287

 
پیوندها
 

president.ir

بنياد مسكن انقلاب اسلامي

معرفي حجه الاسلام والمسلمين روحاني نژاد


 
سایت های مرتبط
 

 
امروز
 
دوشنبه 6 بهمن 1399
11 جمادی الثانی 1442
25 ژانویه 2021

 
اوقات شرعي
 

 
RSS
 
RSS

 
 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان : همایش یکروزه زیباسازی سیمای مسکن روستایی با هدف معرفی نقش و تأثیر نماسازی سنتی و زیباسازی سیمای خارجی بناهای مسکونی  در شناخت معماری سنتی و معرفی هویت اسلمی ایرانی سازه های روستایی و همچنین مقایسه تجربیات کشورهای دیگر و ایران در این زمینه  با شرکت بیش از 250 نفر از مهندسین ناظر و اعضای نظام فنی روستایی استان لرستان در سالن چندمنظوره شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار گردید.  

در این همایش که به همت حوزه معاونت بازسازی ومسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان برگزار گردید، جناب آقای مهندس خاکی پور مدیرکل بنیادمسکن استان لرستان پس از خوش آمدگویی به حضار، با اشاره به حادثه خیز بودن اکثر نقاط کشور در زمینه حوادث طبیعی، به شرح مختصری در ارتباط با اهمیت طرح ویژه نظام فنی روستایی و نقش آن در مقاوم سازی مساکن روستایی در برابر خطرات و بلایای طبیعی ماندد زلزله، سیل و ... پرداختند.  
در ادامه جناب آقای مهندس وجدانی ، مدیر کل مطالعات و تحقیقات مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور طی سخنانی به معرفی موضوع مورد بحث همایش پرداخته و با اشاره به اهمیت نماسازی و زیباسازی سیمای بیرونی بناهای مسکونی، این موضوع را یکی از ارکان مهم در هویت بخشی به کالبد روستاها بعنوان اولین نقاط شکل گیری تمدن بشری و سرآغاز یکجانشینی انسانها پرداخت. در ادامه آقای دکتر گرکانی ،مدرس دوره، طی سخنان مبسوطی ضمن مقایسه سیمای بصری روستاهای ایران و برخی کشورهای جهان، نسبت به معرفی و ارائه تجربیات بدست آمده در این زمینه در کشورهای دیگر پرداخته و راهکارهای اجرایی پیشنهادی را  ارائه نمود.  
در ادامه همایش ، نشست پرسش و پاسخ با حضور مهندس وجدانی ، مهندس خاکی پور، مهندس امیری (معاون بازسازی ومسکن روستایی) و دکتر گرکانی برگزار گردید و نامبردگان  به سوالات مختلف حضار در خصوص موضوع همایش و همچنین سایر مسائل و مشکلات مرتبط با طرح ویژه نظام فنی روستایی پاسخ گفتند.

همایش مسکن روستایی

 

 

تاریخ ایجاد:11:23-25/12/1390 ، توسط:مدیر سایت ، تعداد بازدید:10972  نسخه چاپی
 
منوی اصلی
 
 
 
دریافت فیش حقوقی
 
 
 
پربازديدترين مطالب
 
 
 
جديدترين مطالب
 
 
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
اولين همايش اخلاق مهندسي ويژه ناظرين روستايي استان لرستان
 
 
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان می‌باشد.